/*
*/

Dlaczego animacje pomogą Ci zdobyć klientów e-commerce?

O ile jeszcze parę lat temu animacje w marketingu sieciowym stanowiły absolutną nowość, o tyle dziś stały się już powszechnym narzędziem w walce o klienta w telewizji oraz świecie WWW. Z racji częstego wykorzystania ruchomych obrazków w celach reklamowych powinniśmy jednak postawić na specjalistów-grafików, których praca nie tylko pozostanie estetycznym dziełem, ale również pomoże podkreślić unikalny charakter naszej marki.

Continue Reading

Trójwymiarowe wizualizacje w twojej prezentacji – zaskocz współpracowników profesjonalizmem

Obecnie nie mamy co liczyć na awans w którejkolwiek z większych firm, jeśli nie udało nam się poskromić popularnego PowerPointa i jemu pokrewnych narzędzi. Sztuka prowadzenia prezentacji stanowi minimum, którego należy się spodziewać po pracowniku angażującym się w firmowe sprawy. Dlatego jeśli nieuchronnie zbliża się data Twojego debiutu w roli prelegenta, przeczytaj poniższy poradnik i postaraj się zaskoczyć wszystkich niebanalnymi trójwymiarowymi obrazami.

Continue Reading

Pomysłowe opakowanie pozwoli Ci odróżnić się od rynkowej konkurencji

W czasach, kiedy nawet najbardziej wymyślne sposoby na reklamę marki zdążyły już spowszednieć, firmy decydują się na odróżnienie od konkurencji na każdym możliwym polu. Jednym z obszarów pozostawiających pomysłowym przedsiębiorcom przestrzeń do popisu jest kształt i forma opakowania proponowanego klientom produktu. Poniżej w oparciu o zdobytą przez wiele lat ekspertyzę postaramy się powiedzieć nieco więcej o tym interesującym trendzie.

Continue Reading

Doskonałe wizualizacje 3D to nieoceniona pomoc dla projektantów

Przygotowując jakąkolwiek ofertę zawsze warto zadbać o to, by jej zawartość była możliwie zrozumiała dla potencjalnego odbiorcy. Można próbować to osiągać na różne sposoby, a i tak wyobraźnia każdego z nich może z dostarczonych jej informacji zrobić diametralnie różny użytek. Co z tym zrobić? Najlepiej ją po prostu wyręczyć! Wysokiej jakości wizualizacje podnoszą atrakcyjność naszych propozycji, ale także mogą rozwiązać szereg problemów związanych z jej interpretacją. Wszelkiego rodzaju architektura jest tu wdzięcznym polem do popisu.

Continue Reading

Każdy obraz może być jak żywy. Zamów animację u specjalistów

Dotarcie do odbiorcy z odpowiednio przygotowanym przekazem to najważniejsze zadanie, jakiego wymaga sprzedanie mu dowolnych dóbr czy usług, choć nie tylko ono. Można osiągać to na różne sposoby. Choć mogłoby nam się wydawać, że w świecie, w którym mnogość kanałów komunikacji jest wielka jak nigdy wcześniej, nie powinno to nastręczać wielkich problemów, to wcale nie jest to łatwe zadanie, właśnie z tego powodu. Otoczeni zewsząd komunikatami najróżniejszego rodzaju, sami dobrze wiemy, że zwracamy uwagę tylko na te szczególne.

Continue Reading

Jak stworzyć idealne opakowanie? Dzielimy się naszą wiedzą!

W tej branży działamy już długo. Z wielką satysfakcja obserwujemy, jak efekty naszej pracy, przyciągnąwszy uwagę klientów, trafiają do ich koszyków. Każdy z nich wymagał osobnego namysłu i rozpoznania określonych, wiążących się z nim potrzeb. Poniżej postaramy się nakreślić choć kilka spośród kwestii, które powinien wziąć pod uwagę producent czy dystrybutor dowolnych artykułów, dla których przyjdzie nam projektować opakowanie. Promocja każdego z nich powinna stanowić zespół harmonijnych działań. Także projekt opakowania powinien więc być spójny z pozostałymi.

Continue Reading

Etykieta – czy warto oszczędzać na projekcie?

Dystrybucji każdego artykułu, jaki ma znaleźć się w obrocie handlowym, towarzyszy zawsze szereg wyzwań. Wszystkie te związane z wszelkiego rodzaju logistyką, okazać się mogą tymi najmniej kłopotliwymi. Prawdziwym wyzwaniem jest przygotowanie takiego opakowania, po które klienci chętnie sięgną na sklepową półkę. Jednak jak to zrobić, skoro wszyscy nasi konkurenci mają tego głęboką świadomość i nie ustają w zmaganiach? Może w jakiś sposób wyłamać się z pewnych schematów?

Continue Reading