/*
*/

Chcesz przekonać współpracowników do oryginalnego designu? Pokaż im go w pełnej krasie!

Nowoczesny marketing obejmuje mnóstwo najróżniejszych dziedzin: sprzedaż bezpośrednią, komunikację PR-ową, wszelkiego rodzaju reklamę, interakcje w mediach społecznościowych, design itd. Dziś chcielibyśmy skupić się na ostatnim z wymienionych aspektów, czyli projektowaniu. Kreacja wymaga zarówno chwytliwych, innowacyjnych koncepcji, jak też atrakcyjnego i solidnego wykonania. Jednak zanim jakikolwiek pomysł zostanie przeniesiony z przysłowiowych desek kreślarskich na namacalną rzeczywistość, trzeba go precyzyjnie zwizualizować. Trójwymiarowa grafika komputerowa, jaką zajmuje się nasze studio Zaplecze Graficzne, zapewnia zdecydowanie najlepsze efekty.

Designerzy mają szerokie pole do popisu. Pracują nad rozmaitymi rzeczami

Każdy nowy produkt musi mieć odpowiedni kształt, gwarantujący mu nie tylko optymalne działanie (np. aerodynamika w samochodach), ale też wywierający na odbiorcach określone wrażenie swoim stylem. Bardzo istotne są także opakowania oraz etykiety, które mają za zadanie przyciągać wzrok klientów i budzić założone skojarzenia. Wreszcie podczas branżowych targów, konferencji oraz eventów trzeba zadbać o efektowne stanowiska promocyjne czy oprawę prezentacji. Jak widać po powyższych przykładach, z jakimi sami mamy do czynienia na co dzień w Zapleczu Graficznym, pomysłowy design przydaje się w wielu biznesowych sytuacjach. Realistyczna, pełna szczegółów wizualizacja 3D pozwala nie tyle wyobrazić sobie, co bardzo dokładnie zobaczyć efekt końcowy. I to jeszcze zanim zapadną wiążące decyzje dotyczące wdrożenia strategii marketingowej.

Konkretny obraz przekonuje dużo skuteczniej niż najbardziej barwne, słowne opisy

Możliwość pokazania przełożonym bądź współpracownikom swojej wizji designu zdecydowanie zwiększa szansę na sukces całej firmy. Mamy w swoim portfolio sporo przykładów na potwierdzenie tej tezy. W studio Zaplecze Graficzne przywiązujemy bardzo dużą wagę do wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów. Każda stworzona przez nas wizualizacja 3D wyróżnia się niezwykle precyzyjnym wykonaniem oraz pieczołowicie dopracowanymi detalami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze modele jak najwierniej oddawały rzeczywiste kształty, kolory czy oświetlenie. Tylko perfekcyjna grafika zapewnia właściwy pogląd na koncepcję, a w razie potrzeby daje sposobność do modyfikowania projektu na bieżąco. W tej branży drobiazgowość to nader przydatna cecha – zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia indywidualnej oferty na wizualizacje 3D najwyższej jakości.

Continue Reading

Projektowanie etykiet i okładek książkowych – poznaj najlepsze praktyki

Po wielu wysiłkach wreszcie przychodzi upragniona chwila, kiedy to nasz produkt jest już gotowy do sprzedaży. W takim momencie zwykle zaczynamy zastanawiać się nad szatą graficzną i walorami estetycznymi etykiet towarzyszącym autorskim lub rzemieślniczym wyrobom. Także wielkie przedsiębiorstwa co pewien czas stają przed podobnym problemem. Skąd zatem wziąć komunikujący zaufanie, piękno i dystyngowanie wzór? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Continue Reading

Dlaczego animacje pomogą Ci zdobyć klientów e-commerce?

O ile jeszcze parę lat temu animacje w marketingu sieciowym stanowiły absolutną nowość, o tyle dziś stały się już powszechnym narzędziem w walce o klienta w telewizji oraz świecie WWW. Z racji częstego wykorzystania ruchomych obrazków w celach reklamowych powinniśmy jednak postawić na specjalistów-grafików, których praca nie tylko pozostanie estetycznym dziełem, ale również pomoże podkreślić unikalny charakter naszej marki.

Continue Reading

Trójwymiarowe wizualizacje w twojej prezentacji – zaskocz współpracowników profesjonalizmem

Obecnie nie mamy co liczyć na awans w którejkolwiek z większych firm, jeśli nie udało nam się poskromić popularnego PowerPointa i jemu pokrewnych narzędzi. Sztuka prowadzenia prezentacji stanowi minimum, którego należy się spodziewać po pracowniku angażującym się w firmowe sprawy. Dlatego jeśli nieuchronnie zbliża się data Twojego debiutu w roli prelegenta, przeczytaj poniższy poradnik i postaraj się zaskoczyć wszystkich niebanalnymi trójwymiarowymi obrazami.

Continue Reading

Pomysłowe opakowanie pozwoli Ci odróżnić się od rynkowej konkurencji

W czasach, kiedy nawet najbardziej wymyślne sposoby na reklamę marki zdążyły już spowszednieć, firmy decydują się na odróżnienie od konkurencji na każdym możliwym polu. Jednym z obszarów pozostawiających pomysłowym przedsiębiorcom przestrzeń do popisu jest kształt i forma opakowania proponowanego klientom produktu. Poniżej w oparciu o zdobytą przez wiele lat ekspertyzę postaramy się powiedzieć nieco więcej o tym interesującym trendzie.

Continue Reading

Doskonałe wizualizacje 3D to nieoceniona pomoc dla projektantów

Przygotowując jakąkolwiek ofertę zawsze warto zadbać o to, by jej zawartość była możliwie zrozumiała dla potencjalnego odbiorcy. Można próbować to osiągać na różne sposoby, a i tak wyobraźnia każdego z nich może z dostarczonych jej informacji zrobić diametralnie różny użytek. Co z tym zrobić? Najlepiej ją po prostu wyręczyć! Wysokiej jakości wizualizacje podnoszą atrakcyjność naszych propozycji, ale także mogą rozwiązać szereg problemów związanych z jej interpretacją. Wszelkiego rodzaju architektura jest tu wdzięcznym polem do popisu.

Continue Reading

Każdy obraz może być jak żywy. Zamów animację u specjalistów

Dotarcie do odbiorcy z odpowiednio przygotowanym przekazem to najważniejsze zadanie, jakiego wymaga sprzedanie mu dowolnych dóbr czy usług, choć nie tylko ono. Można osiągać to na różne sposoby. Choć mogłoby nam się wydawać, że w świecie, w którym mnogość kanałów komunikacji jest wielka jak nigdy wcześniej, nie powinno to nastręczać wielkich problemów, to wcale nie jest to łatwe zadanie, właśnie z tego powodu. Otoczeni zewsząd komunikatami najróżniejszego rodzaju, sami dobrze wiemy, że zwracamy uwagę tylko na te szczególne.

Continue Reading

Jak stworzyć idealne opakowanie? Dzielimy się naszą wiedzą!

W tej branży działamy już długo. Z wielką satysfakcja obserwujemy, jak efekty naszej pracy, przyciągnąwszy uwagę klientów, trafiają do ich koszyków. Każdy z nich wymagał osobnego namysłu i rozpoznania określonych, wiążących się z nim potrzeb. Poniżej postaramy się nakreślić choć kilka spośród kwestii, które powinien wziąć pod uwagę producent czy dystrybutor dowolnych artykułów, dla których przyjdzie nam projektować opakowanie. Promocja każdego z nich powinna stanowić zespół harmonijnych działań. Także projekt opakowania powinien więc być spójny z pozostałymi.

Continue Reading

Etykieta – czy warto oszczędzać na projekcie?

Dystrybucji każdego artykułu, jaki ma znaleźć się w obrocie handlowym, towarzyszy zawsze szereg wyzwań. Wszystkie te związane z wszelkiego rodzaju logistyką, okazać się mogą tymi najmniej kłopotliwymi. Prawdziwym wyzwaniem jest przygotowanie takiego opakowania, po które klienci chętnie sięgną na sklepową półkę. Jednak jak to zrobić, skoro wszyscy nasi konkurenci mają tego głęboką świadomość i nie ustają w zmaganiach? Może w jakiś sposób wyłamać się z pewnych schematów?

Continue Reading