Studio Graficzne

Zaplecze Graficzne posiada w swojej ofercie kompleksowe projektowanie, druk i produkcję materiałów na potrzeby organizacji różnego rodzaju wydarzeń, targów, imprez, przetargów czy innych podejmowanych przedsięwzięć.
Wszystko to aby pomóc w osiągnięciu sukcesu. 

skład DTP książki Broszura reklamowa - projekt graficzny Opakonia i etykiety - projektowanie

Zaprojektujemy wszystko to, co jest niezbędne do organizowanego eventu: zaproszenia, ulotki, identyfikatory, wizytówki, dyplomy, banery, tablice, plakaty oraz inne materiały. Wszystko to aby dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Aby dodatkowo wyróżnić Twój produkt lub organizowane wydarzenie, w naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wizualizacji i animacji 3D (stoisk, scen, sal i wszystkich innych możliwych powierzchni). Ich podstawowe zalety to wyjątkowo realistyczne odzwierciedlenie kolorów, kształtów i drobnych elementów.

Projektowanie etykiet i opakowań

Wiedza, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i profesjonalizm sprawiają, że tworzymy projekty których design zwraca uwagę i buduje markę. Jesteśmy świadomi, że opakowanie to często jedyny argument, dla jakiego Klient sięga w sklepie po dany produkt, dlatego dbamy nie tylko o estetykę, oryginalność i kreatywność projektu, ale również o jego aspekt marketingowy.

Projekty graficzne opakowań produktów i etykiet

Projekt i skład DTP katalogów, broszur, książek i innych

Projektujemy i składamy do druku materiały poligraficzne – książki, okładki książek i płyt, katalogi, informatory, broszury, foldery, biuletyny, ulotki, plakaty, kalendarze itp. 

W ramach usług DTP oferujemy:

  • obróbkę graficzną zdjęć,
  • skład publikacji i przygotowanie do druku,
  • druk

Udzielimy porad i wskazówek dotyczących doboru formatów, rodzaju papieru, okładek i uszlachetnień drukarskich. Ponadto oferujemy kompleksową usługę obejmująca również produkcję.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.

Kontakt