Animacja montażu elementów silnika spalinowego

Animacja 3D silnika została stworzona w oparciu o zdjęcia podanych elementów. Odtwarza ona jednostkę napędową w wersji 3D za pomocą cyfrowych możliwości. Film animacyjny ukazuje kolejność, a także i miejsca montażu danych elementów.

Film ma w pierwotnym założeniu pomóc graczowi na rynku serwisowym stworzyć wysoce zaawansowany technicznie silnik, który stosuje się w maszynach budowlanych oraz transportowych. Animacja ukazuje też, jaką skalę posiadają prace związane z serwisem jednostek napędowych.

Film animacyjny trwa pięćdziesiąt pięć sekund oraz dokładnie ukazuje montaż poszczególnych części od początku aż do samego końca w kompletny sposób. Jest to najnowocześniejsza jednostka napędowa, którą wykorzystuje się do wielu maszyn oraz urządzeń, posiadająca wiele elementów. Wszystkie jednak zostały w szczegółowy sposób zawarte w animacji silnika. Można również zauważyć, gdzie podane elementy są montowane oraz jak prawidłowo je założyć w poszczególnych miejscach, tak, aby był on w pełni sprawny.

Animacje 3d – portfolio

Odwiedź nasze portfolio i zobacz inne animacje produktowe 3D naszego autorstwa.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl