SCENOGRAFIA EVENTOWA

Nasza firma świadczy profesjonalną usługę tworzenia wizualizacji scenografii eventowych, obejmujących scenografię, projekt sceny, przestrzeni imprezowej i strefy zewnętrznej. Zajmujemy się projektowaniem scenografii, które są dopasowane do oczekiwań i możliwości Klienta.Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wychodzenie poza przyjęte schematy, dzięki czemu każda koncepcja scenografii powstająca w Zapleczu Graficznym, jest jedyna w swoim rodzaju.

Impreza zaplanowana w oparciu o przemyślany plan w skład którego wchodzi atrakcyjnie przedstawiona scenografia eventowa, wzbogacona o wizualizację 3D, odbędzie się zgodnie z planem i nie zaskoczy organizatora niczym niespodziewanym.

Opracowana przez nas scenografia eventowa to realistyczna koncepcja, dająca mnóstwo możliwości organizacyjnych. Jako specjaliści, wykonamy nawet najbardziej skomplikowany design sceny, imprezy i całej przestrzeni eventowej od podstaw. Zapraszamy do oglądania naszego portfolio, gdzie znalazły się zrealizowane przez nas wizualizacje eventowe i dużo więcej. Sprostamy każdym wymaganiom!

Scenografia eventowa Warszawa - wizualizacja 3D

Scenografia eventowa przedstawiona jako wizualizacja 3D – zapleczegraficzne.pl

 

SCENOGRAFIA EVENTOWA, CZYLI TWÓJ WYMARZONY PROJEKT

Przy organizacji imprez, niezwykle przydatne okazują się być wizualizacje eventowe. Są to projekty, tworzone z wykorzystaniem najnowszej technologii i pozwalające otrzymać realistyczny obraz przestrzeni eventowej, którą zamierza się stworzyć w rzeczywistości. Scenografia eventowa przedstawiona jako wizualizacja 3D to zatem niezastąpiona pomoc w planowaniu wydarzeń na większą skalę. Mając do dyspozycji określoną przestrzeń imprezową, warto jest dokonać wizualizacji i sprawdzić, czy nasza wizja jest możliwa do zrealizowania.

Zaplecze Graficzne stworzy dla Ciebie propozycję wyglądu sceny, tło, widownię, a także dekoracje i każdy detal, wchodzący w skład scenografii. To pozwoli Ci oszacować wydatki i zaplanować zakupy mebli i dekoracji. Wykonana przez nas scenografia eventowa stanowi dla Klientów szczegółową instrukcję, jak zorganizować eventy na miarę współczesnych czasów.

Nasz projekt uwzględni Twoje sugestie, a także nasze propozycje rozwiązań scenograficznych, które sprawią, że organizowane eventy pozostawią miłe wspomnienia i niezapomniane wrażenia.

Wizualizacja 3D i animacja scenografii eventowej

Idealny design przedstawiony jako prosty szkic na kartce to zdecydowanie za mało, aby tak przedstawiona scenografia eventowa zyskała akceptację klienta. Z pomocą przychodzi nowoczesna technika, gdzie scenografia jest pokazana w atrakcyjny i intrygujący sposób. Możliwość wzbogacenia planu organizowanego wydarzenia o realistyczną wizualizację 3D to niewątpliwy atut dla firm organizujących eventy. Tak przedstawiona scenografia w ciekawy sposób pokazuje nie tylko ogólny zamysł, ale również poszczególne detale i nieszablonowe rozwiązania, dzięki którym ogranizowane eventy nie przechodzą bez echa. Dodatkowo ważna jest możliwość szybkiego wprowadzania poprawek, dzięki czemu scenografia eventowa zyskuje na aktualności na każdym etapie przygotowań.

O ile zestaw fotorealistycznych grafik, wygenerowanych w pamięci komputera, już na etapie przedstawienia oferty klientowi, stwarza przewagę nad konkurencją, to animacja powiększa ją jeszcze bardziej. Animacja multimedialna, w której przedstawiona scenografia żyje, to najbardziej zaawansowana broń w walce o zlecenie, jaką agencja eventowa może wykorzystać.

Jeśli Twoja praca to produkcja eventowa na szeroką skalę, organizujesz eventy oraz wydarzenia okazjonalnie i zainteresowała Cię nasza oferta to wyślij nam mail lub skorzystaj z formularza umieszczonego na stronie Kontakt. Zapewniamy, że żaden mail nie zostanie bez odpowiedzi. Realizujemy zlecenia z całego świata, ale jeśli potrzebne będzie kontakt osobisty, to Warszawa jest miejscem gdzie jest to możliwe. Nasze biuro pracuje w godzinach 9-17.

Znamy się na tym, co robimy i zapewniamy, że Studio Zaplecze Graficzne jest w stanie przygotować fenomenalny projekt scenografii oraz wizualizacje eventowe, jakich nigdy dotąd nie wymyślono.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.

KONTAKT