Wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D przedstawia event organizowany przez koncern paliwowy

Prezentowana wizualizacja 3D przedstawia event organizowany przez koncern paliwowy. Scenografia eventowa została przedstawiona zgodnie z projektem, w sposób jak najlepiej obrazujący efekt, jakiego można się spodziewać w rzeczywistości. Skonfrontowanie wizji z sytuacją realną daje organizatorom możliwość oceny, czy tak przygotowana scenografia spełnia ich oczekiwania.

Projekt graficzny i wizualizacja 3D

Projekt składa się z dwóch namiotów i ich otoczenia. Obiekty są do siebie bliźniacze i przypominają namioty z otwartym wejściem. W środku znajdują się stoły i krzesła, dzięki którym potencjalni klienci będą mogli dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach od konsultantów. Na zewnątrz nie zabrakło miejsc do relaksu oraz elementów mających upiększyć okolicę, takich jak na przykład doniczki z roślinami.

Wizualizacja 3D daje obraz wizji wydarzenia. Dzięki skupieniu się na detalach, można już w fazie przygotowań wychwycić nawet najmniejsze wady projektu. Szybsze udoskonalenie pozwoli sprawnie wprowadzić założenia w życie gdy nadejdzie data wydarzenia.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl