Strefa VIP

Wizualizacja eventowa strefy VIP

W przypadku, gdy budowana jest strefa VIP wizualizacja to bardzo ważna kwestia, która zwiastuje sukces i jest już połową sukcesu. Projekt graficzny strefy VIP posiada przede wszystkim wydzieloną strefę dla specjalnych gości na każdym wydarzeniu.

Strefy VIP zawierają swoisty styl, a także są utrzymane w jednej intonacji kolorów. Zawierają w sobie również wygodne pufy wykonane z najwyższej jakości oraz stylowe stoliki, przy których można usiąść oraz porozmawiać.

Przedstawiona strefa VIP została wykonana dla klienta bankowego. Można w niej zauważyć telewizory plazmowe, na których wyświetlane są filmy promocyjne. Jedna ze ścian została zagospodarowana na fototapety przedstawiające różnorodne krajobrazy, a jednocześnie zawierające w sobie styl oraz nowoczesność, przypominając o nieustannie pędzącym do przodu czasie, a wraz z nim – zmieniającym się świecie.

Niektóre ze stolików są podświetlane, natomiast wyróżnić można ich dwie wysokości. Cała strefa została utrzymana w intonacji niebieskiej – analogicznie do barw klienta.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Zielona 20A, 05-504 Gołków

501 386 607

kontakt@zapleczegraficzne.pl