Wizualizacja eventowa do prezentacji przetargowej

Wizualizacja eventowa przygotowana na porzeby prezentacji przetargowej

Prezentowana wizualizacja eventowa została przygotowana na potrzeby planowanej prezentacji przetargowej. Klient organizujący tak ważne wydarzenie, dzięki zleceniu takiej usługi, może nawet na długo przed datą imprezy ustalić szczegóły scenografii i dokonać zmian. Oglądając wizualizację można mieć wrażenie, że jest się członkiem wydarzeń.

W centrum znajduje się okrągła scena z miejscem do wystąpień i prowadzące na górę schodki. Nad nią zostały umieszczone rusztowania, na których można zamocować chociażby oświetlenie czy nagłośnienie. Za sceną znajdują się banery reklamowe firmy oraz ekran multimedialny. Z boku sceny zaprojektowano miejsca na statuetki. W otoczeniu ustawiono stoły i krzesła dla gości. Wszystko zostało utrzymane w barwach kojarzących się z firmą organizującą wydarzenie.

Dzięki tak przygotowanej wizualizacji eventowej klient ma możliwość skonfrontowania swojej wizji z rzeczywistością. Często planując scenografię okazuje się, że nasze pomysły na żywo tak dobrze się nie sprawdzają. Po obejrzeniu projektu w razie konieczności można dokonać zmian.

Więcej podobnych projektów znajdziesz tutaj.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Zielona 20A, 05-504 Gołków

501 386 607

kontakt@zapleczegraficzne.pl