Wizualizacja scenografii

WIZUALIZACJA SCENOGRAFII EVENTOWEJ

Wizualizacja projektu scenografii przedstawiająca projekt aranżacji planowanego wydarzenia pozwala lepiej osiągnąć zadowalający klienta efekt. Obrazując wizję wyglądu miejsca, w którym ma się odbyć impreza, jeszcze przed przystąpieniem do ostatecznych prac można skorygować projekt. Ustalenie szczegółów to podstawa. W kontaktach z klientem liczy się każdy niuans. Gdy wydarzenie jest przygotowywane dużo wcześniej, projekt scenografii jest niezwykle przydatny. Na wizualizacji przedstawiono każdy szczegół. W centrum umieszczono podest ze stołem, fotelami i kanapą.

Wizualizacja scenografii – projekt eko w małej przestrzeni

Na potrzeby promocji nowej linii kosmetyków, która maiła być prezentowana w niewielkich, kameralnych miejscach, przygotowaliśmy prostą i świeżą w odbiorze wizualizację projektu scenografii.

Jasne barwy, podest, który umożliwia widzom śledzenie wydarzeń na scenie oraz klimat nawiązujący do natury – takie były wytyczne które otrzymaliśmy. Postawiliśmy na biało-niebieskie tło, które jasno nawiązuje do żywiołu wody, a zarazem promowanej marki. Z tyłu zadbano o zieleń, ustawiając niezbyt wysokie, zielone drzewka. Po bokach centralnej części, pod kątem umieszczono stojące reklamy z logiem firmy. Odwiedzający event klienci z pewnością zapamiętają nazwę organizatora. Po lewej stronie od miejsc siedzących stoi telewizor, który umożliwi prezentację oferty. Taka wizualizacja projektu scenografii sprawia, że klient przygotowujący wydarzenie może zobaczyć, jak prezentuje się ustawienie poszczególnych elementów i w razie potrzeby z odpowiednim wyprzedzeniem dokonać korekty.

Więcej wizualizacji scenograficznych znajdziesz tu – scenografia eventowa

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Zielona 20A, 05-504 Gołków

501 386 607

kontakt@zapleczegraficzne.pl