Koncepcja eventowa

Przedstawiona wizualizacja koncepcji eventowej charakteryzuje się nowoczesnością i wychodzi poza przyjęte standardy. Manekiny umieszczone zostały w najbardziej uczęszczanych miejscach i praktycznie każdy mieszkaniec jest z nimi konfrontowany.

Figury przedstawiają ludzi, zarówno mężczyzn jak i kobiety. Niektórzy z nich są wyżsi, inni niżsi, część ma włosy a pozostali są łysi. Manekiny są koloru jasno szarego i pomarańczowego, nie mają ubrań. Figury przedstawione zostały w grupach. Część z nich jest skierowana w tę samą stronę i wygląda, jakby szła razem w kierunku jakiegoś bliżej nie skonkretyzowanego celu. Pozostałe grupy zostały skupione blisko siebie i wyglądają, jakby ze sobą rozmawiały, lub po prostu znały się i wspólnie czegoś oczekiwały. Niektóre z manekinów zostały umieszczone na średnio wysokich, szarych podestach.

Manekiny znajdują się w środku miasta, pośród przemieszczających się ludzi, zarówno na placach jak i w pobliżu dróg i budynków. Przedstawiona koncepcja pozwala zobaczyć, jak pomysł prezentuje się w rzeczywistości. Dzięki temu można go dowolnie modyfikować jeszcze przed wprowadzeniem w życie.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl