Wizualizacja scenografii eventu

Wizualizacja scenografii eventu w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Wykonany projekt aranżacji wydarzenia w pełni odzwierciedla wszystkie elementy miejsca, w którym się ono odbędzie, czyli Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Wizualizacja scenografii eventu jest stworzona precyzyjnie i pozwala poczuć oglądającemu, że jest uczestnikiem wydarzeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może prawie że na żywo zobaczyć, jak jego wizja prezentuje się w określonym miejscu.

Event w Pałacu na wodzie – wizualizacja scenografii

Pałac na Wodzie to miejsce wyjątkowe samo w sobie. W projekcie uwzględniono zarówno realne rozmieszczenie miejsc siedzących, wygląd żyrandoli oraz wykończenie ścian. Na tamtejszej scenie umieszczono fortepian, krzesła i dekoracje z kwiatów. W tle rozmieszczono elementy okolicznościowe, a także potrzebny do przeprowadzenia imprezy sprzęt multimedialny.

Wizualizacja scenografii pozwala w prosty sposób podjąć decyzję na temat zmian, które powinny zostać wprowadzone do projektu jeszcze przed rozpoczęciem jego realizacji. Pozwala to uniknąć zbędnych prac i zapewnić dopracowanie najdrobniejszych szczegółów.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Zielona 20A, 05-504 Gołków

501 386 607

kontakt@zapleczegraficzne.pl