Studio Graficzne

Zaplecze Graficzne posiada w swojej ofercie kompleksowe projektowanie, druk i produkcję materiałów na potrzeby organizacji różnego rodzaju wydarzeń, targów, imprez, przetargów czy innych podejmowanych przedsięwzięć.
Wszystko to aby pomóc w osiągnięciu sukcesu. 

skład DTP książki

Przygotujemy dla Ciebie efektowne projekty graficzne, niezbędne do zorganizowania eventu, który odniesie sukces. Stworzymy projekt reklamy, zaproszenia, ulotki, identyfikatory, wizytówki, dyplomy, banery, tablice, plakaty oraz inne materiały. Wszystko po to, aby pomóc Ci dotrzeć do jak największej grupy odbiorców i wyróżnić Twój produkt lub organizowane wydarzenie!

W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę realizacji w zakresie tworzenia reklamy, a ponadto: projektowania opakowań, etykiet na produkty, okładek książek, kalendarzy. Projektowanie grafiki w wydaniu Zaplecza Graficznego to realistyczne odzwierciedlenie kolorów, kształtów i drobnych elementów, a do tego niska cena, pozwalająca zaszaleć w kwestii zamawianych projektów graficznych. Wypróbuj naszą ofertę!

PROJEKTOWANIE ETYKIET I OPAKOWAŃ

Długo zdobywana i wciąż poszerzana wiedza, wieloletnie doświadczenie, nieograniczona kreatywność i profesjonalizm sprawiają, że w Zapleczu Graficznym tworzymy projekty graficzne najlepszej jakości. Ich design zwraca uwagę i buduje markę. Jesteśmy świadomi, że opakowanie to często jedyny powód, dla którego Klient sięga w sklepie po dany produkt. Dlatego dbamy nie tylko o estetykę, oryginalność i niepowtarzalność zleconej nam realizacji, ale również o jej aspekt marketingowy. Oferujemy prestiżowe projekty graficzne, których nie sposób przeoczyć!

Projekty graficzne opakowań produktów i etykiet

PROJEKTY GRAFICZNE I SKŁAD DTP KATALOGÓW, BROSZUR I KSIĄŻEK

Udzielamy porad i wskazówek dotyczących doboru formatów, rodzaju papieru, okładek i uszlachetnień drukarskich. Doskonale wiemy, jak przeprowadzić skuteczne projektowanie grafiki i chętnie wtajemniczamy naszych Klientów. Oferujemy kompleksową usługę wykonania projektu graficznego, a także produkcji.

Projektujemy i składamy do druku materiały poligraficzne, powstające w oparciu o nasze projekty graficzne. Są to: książki, okładki książek i płyt, katalogi, informatory, broszury, foldery, biuletyny, ulotki, plakaty, kalendarze i dużo więcej.

W ramach usług DTP oferujemy:

– obróbkę graficzną zdjęć
– skład publikacji i przygotowanie do druku
– druk

Nasze projekty graficzne za każdym razem są inne, jednak zawsze imponują odbiorcom swoją estetyką i pięknym wykończeniem. Staramy się, żeby zarówno szkice, jak też ich realizacje, harmonizowały z tematyką kampanii reklamowej, branżą firmy, klimatem eventu. Zdajemy sobie sprawę, że projektowanie grafiki ma ogromny wpływ na późniejsze odebranie produktu przez potencjalnych klientów. Stąd tak duże zaangażowanie, którym darzymy każdy powierzony nam projekt reklamy. Potrafimy opracować koncepcje dla różnorodnych firm, ale najczęściej są to przedsiębiorstwa z branży spożywczej. Etykiety, opakowania, naklejki – te z pozoru mało ważne elementy wymagają szczególnego dopracowania, a w procesie ich planowania, to właśnie projekty graficzne odgrywają główną rolę. Studio Zaplecza Graficznego oferuje wysokojakościowy druk, dzięki któremu nasi Klienci otrzymują gotowe realizacje najlepszego gatunku.

PROJEKTOWANIE GRAFIKI ZLECONE NASZEJ FIRMIE. JAK WYGLĄDA CENNIK?

Odnotowaliśmy, że przedsiębiorcy dzielą się na tych, którzy doceniają projekty graficzne oraz na tych, którzy dopiero zaczną to robić. Konsumenci ufają swoim zmysłom, a ponieważ wiele zależy od pierwszego wrażenia, strona wizualna produktu często ma większe znaczenie, niż jego wartości i cena. Dzięki nam otrzymasz projekt reklamy, ułatwiający sprawne przeprowadzenie kampanii reklamowej, niezależnie od branży, w jakiej działasz. Elastyczność i zorientowanie w aktualnym rynku konsumenckim pozwala nam na profesjonalne projektowanie grafiki, przyczyniającej się do rozbudowania identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli chodzi o cennik, projekty graficzne wykonywane przez doświadczony team Zaplecza Graficznego, nie są drogie. Ich cena zawsze jest przystępna, nawet wtedy, gdy projekt reklamy okazuje się być wyjątkowo czasochłonny i skomplikowany. Nie straszne nam projekty graficzne żadnego rodzaju, również te zaawansowane technologiczne i wymagające nowatorskiego podejścia. Zapraszamy!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.

Kontakt