Ulotka Trifold – projekt, DTP

Projekt ulotki trifold - suplement diety FlexLip™ Aktywny dzień

Promocja suplementów diety bardzo często wykorzystuje różne media i nośniki. Radio, telewizja, internet są wspierane przez bardziej tradycyjne narzędzia. Jednym z nich jest są wątpienia drukowane materiały reklamowe. Foldery, broszury i ulotki są wciąż bardzo popularne i skuteczne w promocji produktów. Ulotka trifold, którą tu prezentujemy, stworzyliśmy dla marki Dwatro.

Ulotka trifold okazała się najlepszym wyborem, ze względu na ilość informacji oraz funkcjonalność. Podstawa projektu to stonowana kolorystyka w odcieniach szarości, uzupełniona atrakcyjnym akcentem. Atrakcyjne zdjęcia i grafiki sprawiają, że projekt ulotki jest świeży, lekki i przejrzysty. Przekaz jest klarowny, a informacje przedstawione z uwzględnieniem ciekawych form graficznych.

Ulotka Trifold – przygotowanie ulotki do druku

Stworzenia projektu graficznego, wiązało się z doborem odpowiednich zdjęć, grafik oraz opracowaniu ogólnej koncepcji. Dodatkowym zadaniem było przygotowanie gotowego projektu do druku. Przygotowaliśmy skład DTP i zajęliśmy się kontaktem z drukarnią. Dzięki takiemu podejściu, proces druku wraz z dostarczeniem gotowych ulotek do klienta przebiegł sprawnie i szybko.

Więcej podobnych projektów znajdziesz w naszym portfolio – projekt ulotki.

Więcej o produkcie dowiesz się tu – https://www.dwatrolaboratories.com/flexlip/

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl