Stoisko plenerowe

Projekt graficzny stoiska plenerowego

Wizualizacja stoiska plenerowego to inaczej konstrukcja składające się z trawersów, a także zawieszone na nich liczne lampy oraz ciekawe, nowoczesne zadaszenie stworzone na wzór swoistych kształtów w postaci trójkątów, bądź też żagli.

Niektóre z mebli zostały stworzone z europalet zaadaptowanych w roli komfortowych siedzisk oraz stolików dla gości, na które położono wygodne pufy w kolorach niebieskich oraz białych. Nieopodal stoiska można zauważyć stylowe i nieco większe donice, w których znajdują się rośliny.

Stoisko plenerowe zostało wyposażone również w cztery standy wraz z telewizorami plazmowymi, gdzie wyświetlane są promocyjne filmy. Całe stoisko zostało zlokalizowane w miejscu otoczonym bujną roślinnością wraz z urokliwymi krajobrazami.

Całe plenerowe stoisko jest utrzymane w intonacji barw niebieskich oraz białych. Do stoiska została przyłączona strefa bez zadaszenia, otoczona z dwóch stron iluminacjami świetlnymi, pomiędzy nimi usytuowano niebieskie pufy oraz białe, małe stoliki.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl