Projekt stoiska Rocket Padel

Padel to sport rakietowy, który łączy w sobie elementy tenisa i squasha. Nazwa pochodzi od słowa wiosło (paddle). Tego dowiedzieliśmy się, przy okazji tworzenia projektu stoiska dla marki Rocket Padel.

Kolorowy, czysty i wyrazisty – taki jest projekt stoiska Rocket Padel

Dla grafika praca z kolorami to chleb powszedni, a marki sportowe to wspaniałe pole do popisu. Postawiliśmy na żywe, charakterystyczne dla tej dyscypliny kolory, oraz wyraźnie sportowy charakter. Patrząc na to stoisko, nawet nie wiedząc co to jest padel, od razu wiadomo, że to sport, jest kort, rakiety i piłki.

Oprócz wyraźnie wytyczonej przestrzeni całego stoiska, zostało ono podzielone na strefy pełniące rózne funkcje. Jest miejsce na multimedia, gdzie można poznać grę, recenzje produktów oraz pełną ofertę marki. Jest miejsce gdzie można spokojnie usiąść, przymierzyć buty, porozmawiać z obsługą, a to wszystko na siedzeniach w formie piłek tenisowych.  Oczywiście na stoisku targowym nie mogło zabraknąc miejsca gdzie prezentowane są produkty  – tu mamy ścianę ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do gry. Uzupełnieniem jest lada z wbudowanym ekspozytorem na wybrany produkt z ofety.

Jeśli zainteresowała Cię ta praca, to zobacz nasz inny projekt stoiska targowego  – https://zapleczegraficzne.pl/portfolio/projekt-stoiska-targowego-wizualizacja-3d/

 

 

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl