Projekty opakowań SSQ

Projekty opakowań dla statywów i akcesoriów SSQ

Naszym zadaniem było stworzenie projekty opakowań dla akcesoriów sprzętu estradowego, a także przygotowanie ich do druku. Zaczęliśmy od ogólnej koncepcji, która została przedstawiona klientowi. Po ustaleniu ogólnych zasad wyglądu i rozmieszczenia poszczególnych elementów, mogliśmy przejść do projektowania grafiki.

Łącznie przygotowaliśmy kilkanaście projektów graficznych. Wszystkie zostały opracowane zgodnie z przyjętymi wcześniej zasadami, dzięki czemu są spójne z ogólną koncepcją. Kolorystyka, rozmieszczenie poszczególnych elementów,  zagospodarowanie kolejnych ścianek pudełek, nie pozostawiają złudzeń – nic tu nie jest przypadkowe i nie na miejscu. Wszystko jest przemyślane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Projekty opakowań w formie wizualizacji

Możliwość przedstawienia projektu graficznego na wizualizacji 3D jest niezwykle pomocna w wielu przypadkach, a przy projektu opakowań coraz częściej staje się po prostu nieodzowna. Dzięki połączeniu doświadczenia w zakresie projektowania opakowań oraz znajomości grafiki 3D przygotowaliśmy wizualizacje pudełek. Takie podejście zaowocowało znacznym skróceniem całego procesu projektowania oraz pozwoliło uniknąć ewentualnych nieporozumień na linii grafik-klient.

Po ostatecznym upewnieniu się, że projekty graficzne opakowań są gotowe w 100%, zajęliśmy się przygotowaniem do druku. Na wielu z załączonych grafik, możecie zobaczyć siatkę pudełek, które są informacją dla drukarni jak gotowe pudełko ma zostać przygotowane.

Więcej podobnych prac zobacz w dziale projektowanie opakowań.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.






Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl