Animowany film instruktażowy

Animacja instruktażowa przedstawiająca sposób montażu lampy LED w oparciu o profil GLAZA-DUO

Animowany film instruktażowy to doskonałe narzędzie, które jest obecnie wykorzystywane przez wielu producentów. Pokazuje w bardzo dokładny, prosty i zrozumiały sposób, kolejne etapy montażu nawet bardzo złożonych produktów oraz konstrukcji.

Tym razem przedstawiamy animowany film instruktażowy, który krok po kroku prowadzi przez proces montażu nowoczesnej lampy LED. W oparciu o profil aluminiowy powstaje designerski żyrandol o wielkich możliwościach. Zobacz jak z prostych elementów można stworzyć unikalny i dostosowany do potrzeb designerski i jedyny w swoim rodzaju żyrandol. Dzięki temu możliwe jest wykonanie unikalnej konstrukcji zarówno do niewielkiej domowej jadalni czy salonu, jak również do dużych przestrzeni biurowych. Ciekawe rozwiązania można zobaczyć na stronie klusdesign.pl.

Głównym zadaniem tego filmu jest pokazanie „krok po kroku” montażu. Jednak to nie wszystko. Nasza animacja, pokazuje również gotowy produkt we wnętrzu domowej jadalni. Dzięki temu, pokazanie gotowego produktu jest bardziej atrakcyjne.

Tworzymy filmy instruktażowe i animowane instrukcje montażu dla wielu branż. Zobacz nasze portfolio – animacje produktowe 3D.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl