Broszura A4 – projekt i skład DTP

Projekt graficzny broszury

Broszura jest jednym z podstawowych narzędzi budowania wizerunku firmy. Jednym Podstawowym celem broszury jest upowszechnianie informacji o firmie, produkcie lub wydarzeniu.

Prezentowana tu broszura zawiera szereg niezbędnych informacji na temat zasad BHP na terenie dużego zakładu produkcyjnego. Nowoczesna forma graficzna, kolory i wyróżnione logo firmy sprawiają, że broszura jest bardzo dobrze postrzegana przez odbiorców. Taki przejrzysty projekt sprawia, że już na pierwszy rzut oka, można zorientować się co do marki oraz tematu publikacji.

Broszura A4 – skład DTP i wydruk

Kreacja i projekt graficzny to niewątpliwie bardzo ważne etapy w produkcji broszury reklamowej. Z uwagi, iż jest to medium drukowane, niezbędny jest jeszcze profesjonalny skład DTP, który pozwoli na wydrukowane gotowego projektu. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i składzie DTP materiałów do druku cyfrowego oraz wielkonakładowego. Nie jest więc zaskoczeniem, że zajęliśmy się zarówno kreacją i stworzeniem projektu graficznego broszury oraz składem DTP, a także kontaktem z drukarnią. Dzięki temu, od początku do końca, mieliśmy 100% pewność, że powierzone nam zadanie będzie kolejnym sukcesem.

Broszura, folder, a może katalog? Przygotujemy niezbędne materiały dla Ciebie i Twojej firmy. Zobacz inne nasze prace – broszury, katalogi, foldery reklamowe

 

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl