Wzornik kolorów posadzek i tynków – projekt, skład DTP

Wzornik kolorów jako nieodzowny produktem prezentującym ofertę firmy

Wzorniki kolorystyczne oprócz przedstawienia oferty, inspirują i fachowo wspomagają aranżację kolorystyczną. Są nieodzownym narzędziem wykorzystywanym zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Projekt graficzny i skład DTP  – wzornik kolorów dla firmy Bautech

To już kolejna z prac wykonanych przez nas dla tego klienta. Tym razem zlecenie o tyle ciekawe, że wzornik kolorów to nie zwykły folder czy broszura. Nie w przypadku takich materiałów jak posadzki, tynki dekoracyjne czy beton architektoniczny. Tu, oprócz koloru, równie ważna jest struktura, faktura materiału oraz wiele innych czynników, których nie można przekazać poprzez sam druk. Dlatego oprócz informacji drukowanych zostały tu zastosowane próbki materiałów, które wzbogaciły sam wzornik oraz możliwie wiernie oddały charakter prezentowanych produktów.

Graficznie i kolorystycznie wzornik został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi dla materiałów reklamowych linii Bautech Futura. Jasna kolorystyka, prosta czcionka oraz akcenty w kolorze wspólnym dla materiałów reklamowych marki. Całości dopełniają zdjęcia, które w oszczędnej i czystej formie prezentują zastosowanie produktów w przykładowych aranżacjach wnętrz.

Projektujemy wzorniki kolorów, foldery reklamowe i wiele innych materiałów reklamowych do druku. Zobacz więcej projektów katalogów i folderów reklamowych – https://zapleczegraficzne.pl/projektowanie-grafiki/katalogi-foldery-reklamowe/

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl