Projekty etykiet na suplementy diety

Seria etykiet na suplementy diety Vitafan

Rynek suplementów diety to bardzo prężnie rozwijając się dziedzina gospodarki. Wraz ze wzrostem sprzedaży tego typu produktów, wzrasta również zapotrzebowanie na atrakcyjne opakowania oraz etykiety produktów.
Dla marki Vitafan, zajmującej się sprzedażą suplementów diety pochodzących z owocu granatu, stworzyliśmy serię etykiet dla najnowszych produktów. Z uwagi na to, iż oferowane produkty różnią się konsystencją oraz rodzajem, również ich opakowania nie są jednolite.

Etykiety na butelki, puszki oraz opakowania na kapsułki

Różnorodność produktów to różnorodność opakowań, a co za tym idzie różne typy etykiet. Na klasyczne w formie butelki syropu, stworzyliśmy etykiety, które jednoznacznie określają rodzaj produktu i ich przeznaczanie. Już na pierwszy rzut oka widać, że Kolagran przeznaczony jest jako preparat w głównym stopniu wzmacniający stawy. Podobnie jest w przypadku pozostałych etykiet – ich przeznaczanie jest jasno określone, a zastosowane rozwiązania graficzne sprawiają, że produkt jest bardzo dobrze widoczny i charakterystyczny pośród innych na sklepowej półce.

Więcej projektów etykiet najdziesz tu – https://zapleczegraficzne.pl/projektowanie-grafiki/projektowanie-etykiet/

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl