Klub rowerowy – animacja wnętrza

Zaawansowana animacja 3d przedstawiająca salę klubu fitness

„Nic nie jest porównywalne z prostą przyjemnością, jaką daje jazda na rowerze”
(JFK)

Te słowa amerykańskiego prezydenta, coraz więcej osób bierze sobie do serca. Dla coraz większej rzeszy osób jazda na rowerze, a także kolarstwo, stają się ważną częścią życia. Dla mniej lub bardziej zaprawionych amatorów oraz zawodowych kolarzy powstają kluby treningowe z prawdziwego zdarzenia. Dla jednej z nowo planowanych inwestycji przygotowaliśmy animację 3d przedstawiającą wnętrze sali do treningów kolarskich. W dużej sali jest wydzielonych kilka stref. Jedna z nich, wyposażona w profesjonalne rowery stacjonarne, przeznaczona jest do spinningu. Dla bardziej zaprawionych i zakręconych na punkcie kolarstwa szosowego jest strefa z rowerami wyścigowymi, które umieszczone są na specjalnych platformach, dzięki czemu jazda jest najbardziej wierna tej na prawdziwej drodze.

Animacja wnętrza zgodna z projektem architektonicznym

Cały projekt został oparty na planach budynku i szkicach architekta, który zaaranżował wnętrze klubu. Są zachowane wymiary zarówno sali jak i elementów wystroju. Wymiary sali, jej wysokość  szerokość drzwi – to wszystko ma odzwierciedlenie w elementach budynku. Także wyposażenie techniczne  (wielkość ekranów, rowery, platformy) zostały odwzorowane z zachowaniem wymiarów i cech charakterystycznych. Taka animacja w znakomity sposób pokazuje zamysł całego przedsięwzięcia oraz zagospodarowanie wnętrza klubu.

Jeśli jesteś zainteresowanymi pracami z działu animacje 3d to zapraszamy do naszego portfolio – https://zapleczegraficzne.pl/tworzenie-animacji-animacje-trojwymiarowe/

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl