Film motywacyjny

Film motywacyjny, będący jednym z elementów prezentacji pokazywanej na konferencji.

Przedstawiony film motywacyjny został przygotowany na wydarzenie, podczas którego podsumowano roczną działalność firmy. Animacja miała na celu ukazanie motywacyjnego filmu, który był jednym z punktów w harmonogramie podczas prezentacji ukazywanej na konferencji klientów.

Film trwa minutę oraz pięć sekund, w trakcie których wyświetlane są różnorodne sceny z treningu fizycznego, a także liczne cytaty oraz hasła, mające na celu zmotywowanie oglądających do podjęcia dalszych działań i uwierzenia w siebie w trakcie dążenia do własnych celów.

Animacja została w pełni stworzona oraz zmontowana w porozumieniu z klientem oraz dostosowana do jego wizji tejże prezentacji. Działa on wspaniale na zmysły oraz wyobraźnię – skłania do dalszego działania oraz walki o własne marzenia, cele, plany życiowe oraz spełnienie się zarówno w życiu zawodowym, jak również i prywatnym. Jest interpretowany na wiele sposobów, a każdy oglądający indywidualnie patrzy na niego – w zależności od własnego toku myśli oraz postępowania.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl