Kabina prysznicowa – wizualizacja

Szkło i chrom - wizualizacja 3d kabiny prysznicowej

Wizualizacja kabiny prysznicowej nie wydaje się szczególnie trudnym zadaniem. Jest to w zasadzie prosta konstrukcja, na którą składa się niewiele elementów. Jeśli jednak przyjrzeć się dokładniej, to okazuje się, że szyny, uchwyty, bateria składają się łącznie z kilkudziesięciu elementów. Ich dokładne odwzorowanie w modelu 3D jest niezbędne dla osiągnięcia wysokiej jakości wizualizacji 3D.  Jak powiedział Michał Anioł „nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość”.

Po etapie bardzo szczegółowego modelowania poszczególnych elementów konstrukcji nadaliśmy im kolory oraz tekstury. Mogłoby się wydawać, że to niezbyt skomplikowane zadanie dla produktu gdzie w przeważającej większości jest tylko szkło i chromowana stal. Są to jednak powierzchnie które odbijają światło i całe otoczenie. Dodatkowo szkło jest materiałem, który nie tylko odbija i rozprasza światło, ale również jest w dużym stopniu przezroczysty.

Gotowy model kabiny umieściliśmy w neutralnej przestrzeni z oświetleniem punktowym. Dokładność odwzorowania poszczególnych elementów, odpowiednie tekstury i kolory sprawiły, że cała wizualizacja prezentuje się niezwykle naturalnie.

Więcej naszych prac znajdziesz w naszym portfolio w dziale wizualizacje produktów 3D.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl