Wizualizacja pralni samoobsługowej

Ekologiczna pralnia w kontenerze – wizualizacja produktowa

Z przyjemnością prezentujemy  wizualizację 3D ekologicznej, wolnostojącej pralni. Całość została zaprojektowana w oparciu o duży kontener. Przygotowana przez nas wizualizacja przedstawia produkt w otoczeniu parkowym, co dodatkowo podkreśla ekologiczny charakter całego przedsięwzięcia. Wizualizacja 3D przestawia produkt w formie prostej bryły. Duże przeszklenia z widocznym wnętrzem nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że mamy przed sobą pralnię samoobsługową.

Wizualizacja wnętrza produktu

W odróżnieniu od prezentacji produktowych, które tworzyliśmy do tej pory, ta wizualizacja przedstawia również wizualizację wnętrza obiektu. Drewniana podłoga, oświetlenie, ściana pralek i suszarek oraz urządzenie umożliwiające płatność za usługę – wizualizacja produktowa, która przedstawia kompletnie wyposażone wnętrze produktu. Oczywiście nie zabrakło miejsca, w którym można spędzić miło czas podczas prania – jest miejsce do siedzenia i tv.

Warszawa, Kraków, Poznań a może Gdańsk? Nie wiemy gdzie stanie pierwsza eko-pralnia tego typu, ale jesteśmy przekonani, że prezentacja produktowa naszego autorstwa pomoże w przygotowaniu profesjonalnej prezentacji i sprzedaży produktu.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych wizualizacji produktów, odwiedź ten link – https://zapleczegraficzne.pl/wizualizacje-3d/wizualizacje-produktow-3d/

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl