Rendery produktowe

Materiały POS w formie renderów 3D

Materiały POS, czyli służące do prezentacji i promocji produktów, są w większości przypadków przygotowywane w krótkich seriach lub na specjalne zamówienie. Dzieje się tak szczególnie przy produkcji mebli i innych produktów wielkogabarytowych. Do pokazania takich produktów jeszcze przed ich wyprodukowaniem świetnie nadają się nowoczesne techniki wizualizacji.

Rendery produktowe przygotowane jako materiały prezentujące produkty do katalogu POS.

Rendery produktowe, które tu przedstawiamy powstały jako materiały graficzne do katalogu produktów POS. Przedstawione w formie grafiki 3D, materiały idealnie odzwierciedlają gotowe produkty jeszcze przed etapem produkcji. Pozwala to na dokładne sprawdzenie wszystkich parametrów i właściwości oraz wprowadzenie modyfikacji jeszcze przed etapem produkcji. Takie rozwiązanie usprawnia cały proces przygotowania materiałów POS i sprawia, że rendery produktowe są obecnie chętnie wykorzystywane w procesach projektowania i produkcji w branży reklamowej, marketingowej i wielu innych.

Jeśli interesują się rendery i wizualizacje 3d naszego autorstwa zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio – https://zapleczegraficzne.pl/wizualizacje-3d/wizualizacje-produktow-3d/.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

kontakt@zapleczegraficzne.pl