Wizualizacje 3D dla agencji eventowej

Wizualizacja 3D na potrzeby firmy organizującej event

Wizualizacja 3D została stworzona na potrzeby firmy organizującej event. Trójwymiarowy efekt pozwala lepiej wyobrazić sobie, jak poszczególne elementy będą wyglądały w rzeczywistości. Dzięki temu firma może w prosty sposób dokonać akceptacji swojej wizji i przystąpić do jej wdrażania lub wprowadzić do projektu poprawki, które umożliwią dopracowanie najmniejszych szczegółów do perfekcji.

Projekt scenografii obejmuje miejsce głównych wydarzeń, a także stanowisko umieszczone w drodze do nich. Daje to ogólny obraz eventu. Znajdująca się w centrum scena została zaprojektowana w nowoczesny sposób. Jako tło wykorzystano dwa duże ekrany oraz elementy stelażu w kształcie strzałek, nadających wrażenia dynamiki. Spora ilość krzeseł znajduje się po obu stronach sceny. Wszystko utrzymane zostało w odcieniach bieli i szarości.

Tak przygotowana wizualizacja pokazuje, jak projekt prezentuje się w rzeczywistości. Jeśli okaże się, że konieczne jest wprowadzenie zmian, można je zatwierdzić odpowiednio wcześniej i uniknąć niepowodzeń w dniu wydarzenia.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Zielona 20A, 05-504 Gołków

501 386 607

kontakt@zapleczegraficzne.pl