Wizualizacja sali treningowej

Wizualizacja 3D sali do treningu kolarskiego

Już na pierwszy rzut oka widać, ze nie jest to wizualizacja wnętrza przedstawiająca kolejny fitness klub. To jest sala do profesjonalnego treningu kolarskiego.
Wierne oddanie wnętrza możliwe było dzięki planom budynku, które posłużyły do stworzenia wizualizacji wiernie oddającej wymiary przestrzeni. Również elementy wyposażenia przedstawione są w naturalnych wymiarach. Taka wizualizacja w znakomity sposób pokazuje zamysł całego przedsięwzięcia oraz zagospodarowanie wnętrza klubu.

Pomimo tego, że cała sala służy tylko i wyłącznie to jazdy na rowerze, została podzielona na różne strefy.  Jedną z nich jest strefa wyposażona w profesjonalne rowery stacjonarne i przeznaczona jest do spinningu. Dla zakręconych na punkcie kolarstwa szosowego jest strefa z rowerami wyścigowymi, które umieszczone są na specjalnych platformach, które wiernie oddają jazdę po drodze. Ale to nie wszystko! Dzięki zaawansowanej technologii, urządzenia te są sprzężone z programami treningowymi online.

Animacja 3D jako rozwinięcie wizualizacji

Przedstawione tu wizualizacje stanowią komplet z animacja, którą można zobaczyć tu – https://zapleczegraficzne.pl/portfolio/animacja-wnetrza-klub-rowerowy/

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Zielona 20A, 05-504 Gołków

501 386 607

kontakt@zapleczegraficzne.pl