Wizualizacje 3D – Studio TV

Wizualizacja studia telewizyjnego dla potrzeb prezentacji przetargowej

Wizualizacja przetargowa 3D została stworzona na potrzeby firmy organizującej wydarzenie. Dzięki urzeczywistnieniu wizji, klient ma szansę zobaczyć jak jego koncepcje prezentują się w praktyce. Trójwymiarowość wizualizacji daje wrażenie większej realności i pozwala poczuć się bliskim obserwatorem eventu.

Prezentacja przetargowa musi być dopracowana w każdym najmniejszym elemencie. Scena została umieszczona w centrum. Wszystkie znajdujące się na niej elementy zostały stworzone dokładnie tak, jak wyglądałyby w rzeczywistości. Nie zabrakło miejsca dla widzów, projektu aranżacji obszaru za sceną oraz stelaży do świateł i nagłośnienia. Ludzie nagrywający i biorący udział w wydarzeniu dodatkowo potęgują efekt prawdziwości.

Poprzez przygotowanie wizualizacji koncepcji przygotowania wydarzenia, klient umożliwia sobie dokonanie zmian w razie potrzeby na długo przed datą imprezy. Dzięki temu oszczędza się nie tylko czas i nerwy, ale również pieniądze. Wizualizacja pozwala dopracować każdy element i zapewnić zadowalający efekt końcowy.

Więcej podobnych wizualizacja znajdziesz w naszym portfolio – https://zapleczegraficzne.pl/wizualizacje-3d/

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Świetnie. Nie czekaj – skontaktuj się z nami teraz.


Zaplecze Graficzne

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Zielona 20A, 05-504 Gołków

501 386 607

kontakt@zapleczegraficzne.pl