scenografia eventowa

Publiczne prezentacje są jak globalne okno wystawowe. Dobrze wykorzystaj każdą taką okazję

Realia współczesnego biznesu możemy śmiało określić jako kulturę eventu. Praktycznie wszystko może stanowić doskonały pretekst do zorganizowania dużej, mocno promowanej imprezy. Duży zasięg przekazu podczas takich wydarzeń zapewniają przynajmniej 2 różne źródła. Pierwszym z nich jest licznie zgromadzona publiczność, oczekująca ciekawych nowinek. Drugim: wszelkiego rodzaju media, zarówno tradycyjne jak i internetowe, spragnione dobrze klikającego się newsa. Uwaga wszystkich zainteresowanych kieruje się nie tylko na meritum prezentacji, ale również na oprawę.

Działaj według planu. Los Twojej firmy spoczywa wyłącznie w Twoich rękach

Zapewne każdy wystawca na branżowych targach czy organizator otwartej imprezy liczy na duży rozgłos, który pozytywnie wpłynie na wizerunek ich działalności. Studio Zaplecze Graficzne w branży eventowej działa już wielu lat, dlatego chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Coraz wyraźniej dostrzegamy, że w świecie profesjonalistów niestety nie ma miejsca na spontaniczną improwizację i typowo polskie podejście na zasadzie „jakoś to będzie”. Każdy szczegół prezentacji trzeba zaplanować z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Kto w jakim momencie wchodzi na scenę, co mówi, kiedy zmienić oświetlenie, jak wyeksponować produkt itd. W całym tym spektaklu także scenografia eventowa ma do odegrania sporą rolę. Być może drugoplanową, jednak otoczka wydarzenia ma określony wpływ na reakcje publiczności. To oznacza, iż niezbędne są staranne przygotowania.

Dobra wizualizacja uwypukli wszystkie mocne i słabe strony danej koncepcji

Jednym z ważniejszych etapów przysposabiania się do eventu jest ewaluacja projektu. Kreatywni marketingowcy rzucają rozmaitymi pomysłami jak z rękawa, ale przecież zrealizować w pełni można tylko jeden z nich – jak je zatem porównać? Idealnym rozwiązaniem będzie stworzenie trójwymiarowej wizualizacji scenografii eventowej. Tak się akurat składa, że to właśnie nasza specjalność. Zaplecze Graficzne dysponuje wszelkimi niezbędnymi narzędziami i umiejętnościami, aby każdą, nawet najbardziej śmiałą koncepcję przenieść do wirtualnej rzeczywistości. Taki realistyczny obraz daje bezcenną możliwość sprawdzenia, jak pomysł sprawdzi się w praktyce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i kontaktu w sprawie oferty. Razem przygotujemy taką scenografię, która wszystkim widzom zapadnie w pamięć na długo.