tworzenie animacji

Wybierz najskuteczniejszą drogę dotarcia do odbiorcy. Atrakcyjna animacja przykuje ich uwagę

Skoro jeden obraz jest wart więcej niż 1000 słów, to co w takim razie powiedzieć o kilkudziesięciu obrazkach na sekundę? Trójwymiarowe animacje i tworzone komputerowo filmy od pewnego czasu uchodzą za wyjątkowo skuteczne narzędzie marketingowe. I jest ku temu przynajmniej parę powodów: począwszy od dynamicznej, stosunkowo łatwej w odbiorze formy przekazu, a skończywszy na relatywnie niskich kosztach takiej reklamy. Warto tutaj zaznaczyć, że tego rodzaju produkcje 3D znajdują zastosowanie nie tylko jako spoty promocyjne. W ofercie Zaplecza Graficznego mamy do zaproponowania kilka typów interaktywnych projektów.

Prowadzisz szkolenia? Zamiast strzępić język, pokaż konkretnie, o co chodzi!

Wykonywanie specjalistycznych zadań w różnych branżach wymaga odpowiednich umiejętności, a także znajomości ściśle określonych procedur. Same informacje na ten temat czasami mogą być cokolwiek skomplikowane, jednak za sprawą odpowiednich środków wszystko da się prosto wyjaśnić. W tym celu warto opracować ciekawe filmy instruktażowe, krok po kroku tłumaczące poruszane podczas szkolenia kwestie. Przykłady takich prezentacji znajduje się w naszym portfolio.

Wypada zauważyć, iż niektórych rzeczy zwyczajnie nie da się nakręcić kamerą na planie zdjęciowym – jak na przykład pokazać zmiany w wewnętrznej strukturze jakiegoś materiału albo tworzywa sztucznego? W takich sytuacjach najlepiej uciec się do komputerowych sztuczek, doskonale znanych artystom ze studia Zaplecze Graficzne – tworzenie animacji to nasza specjalność. Atrakcyjny obraz jest nieporównywalnie lepszym rozwiązaniem od żonglowania statycznymi planszami edukacyjnymi albo przydługimi wywodami wykładowców. W krótkim filmie da się przedstawić dokładnie to samo, co w trakcie kilkuminutowego wystąpienia – a przecież słuchacze są w stanie utrzymać maksymalną koncentrację tylko przez pewien czas.

Efektowna prezentacja zbuduje wyrazisty wizerunek Twojej marki

Wizualne środki przekazu stosuje się także podczas opracowywania rozmaitych projektów. Za przykład niech posłużą nam animacje scenograficzne na potrzeby organizacji eventów, prosto z portfolio Zaplecza Graficznego. Nasi specjaliści są w stanie przygotować realistyczny obraz sceny bądź stoiska targowego, uwzględniający wszystkie detale. W ten sposób na długo przed ważnym dla firmy wydarzeniem można zobaczyć, w jakich okolicznościach odbędzie się pokaz. Efektowna prezentacja z pewnością pozytywnie nastroi do działania pracowników, a ponadto pozwoli przewidzieć reakcje publiczności. Dla każdego marketingowca profesjonalna animacja będzie ogromnym ułatwieniem w szczegółowym planowaniu działań.